صفحه نخست / اخبار / تعهد ما به رشد و موفقیت در سال جدید
تصاویر
  • زمان مطالعه 2 دقیقه
  • 298 نمایش

تعهد ما به رشد و موفقیت در سال جدید

سال جدید کاری برای ما شروع شد و ما در تیتان دیزل می‌خواهیم چند لحظه به سال گذشته و سختی‌هایی که در نهایت با شیرینی به پایان رسید فکر کرده و در عین حال فردا و آینده را ببینیم. ما به این افتخار می‌کنیم که چگونه تیم ما برای ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان، در کنار هم تلاش کرد.

 

سال گذشته علی‌رغم چالش‌هایی که با آن مواجه بودیم، به نقاط عطف مهمی نیز دست یافتیم. ما در پایان سال گذشته توانستیم برای اولین بار در ایران 4 دستگاه اسکانیا 500s را تحویل مشتریان خود بدهیم، ارتباطمان با مشتریان را گسترش دادیم و در فناوری‌های جدید سرمایه‌گذاری کردیم تا به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهیم. همچنین در کنار هم، نکات زیادی در مورد انعطاف‌پذیری، سازگاری، اهمیت ارتباط و همکاری یاد گرفتیم.  

هدف ما این است که در صنعت خود بهترین باشیم و محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهیم. برای دستیابی به این هدف، سعی داریم در سه حوزه نوآوری، رضایت مشتری در خدمات پس از فروش و فروش محصولات با کیفیت، تمرکز داشته باشیم.  این را هم باید تاکید کرد که ما در تیتان دیزل معتقدیم سرمایه‌های انسانی ما با ارزش‌ترین دارایی ما هستند.

ما متعهد هستیم که ابزارها، آموزش‌ها و حمایت‌هایی را که برای رشد و توسعه در حرفه‌شان نیاز دارند، در اختیارشان بگذاریم. در همین راستا در تلاش هستیم که برنامه‌های آموزشی جدید و فرصت‌های ارائه ایده‌های جذاب و رهبری ایده‌ها را برای کمک به همکاران خود، برای دستیابی به پتانسیل کامل آنها، ارائه کنیم.  مشتاقانه سال کاری جدید را با حسی تازه از هدف و تعهد آغاز می‌کنیم و به رشد و موفقیت خود در تیتان دیزل، ادامه می‌دهیم. از حمایت مداوم مشتریان و همکاران خود در این مجموعه سپاسگزاریم و امیدواریم این همراهی و همکاری در سال جدید نیز تداوم داشته باشد.